Kviečiame dalyvauti e-Akademijos seminare „Apie liberalizmą visiškai atvirai“

Apie ką šis seminaras? – e-Akademijoje jūs susipažinsite su liberalizmo ideologijos istorija, mąstytojais ir jų darbais; kartu su bendraminčiais nagrinėsite straipsnius ir knygų ištraukas bei diskutuosite forumuose įvairiomis temomis; atrasite ir suprasite pagrindines liberalizmo koncepcijas, vertybes bei principus; suvoksite liberalizmo problematiką  bei išskirtinumą šiandienos Lietuvoje; susipažinsite su įdomiais žmonėmis ir gerai praleisite laiką.

Kiek ilgai jis truks? – e-Akademijos seminarą sudaro keturios dalys, kurios kiekviena trunka po savaitę ir turi po vieną arba kelias užduotis, pagal kurias bus vertinamas jūsų dalyvavimas e-Akademijoje. Seminaras prasidės lapkričio 1 d., o baigsis – lapkričio 30d.

Kur ir kaip vyks šis seminaras? – e-Akademijos seminaras vyks tik internetinėje erdvėje www.e-akademija.lt Tad seminarui bus būtina turėti prieigą prie interneto. Seminaro metu jūsų lauks vertingi skaitiniai, žaismingos ir neįprastos užduotys, įkvepiančios ir išjudinančios diskusijos su bendraminčiais bei netikėti atradimai kalbant apie liberalizmą visiškai atvirai.

Ar verta dalyvauti? – Žinoma, kad verta, juk tai unikali galimybė studijuoti neatsitraukiant nuo savo kompiuterio. Be to, visi e-Akademiją pabaigę dalyviai gaus dovanų – Leonido Donskio Pilietinio ugdymo vadovėlį. O du aktyviausi, tiksliausi ir sumaniausi dalyviai pavasarį keliaus į Europos Parlamentą.

Kiek kainuoja dalyvavimas šiame seminare? – e-Akademijos seminaras yra nemokamas, bet vietų skaičius ribotas, tad nedelskite registruotis!

Labai susidomėjote ir nekantraujate tapti  e-Akademijos dalyviu?

Skaitykite e-Akademijos seminaro aprašą e-Akademija_Liberalizmas_-_seminaro_APRASAS.pdf

Registruokitės el. paštu info@atviravisuomene.lt iki spalio 29 d.